Suoraan sisältöön

Tervetuloa talvilomalle LaatuLomille Juvalle!

LaatuLomat  Juvalla tarjoaa 6  hyvin varustettua huvilaa käyttöönne ympäri vuoden.

Huoneistoja voi vuokrata myös yhdeksi yöksi. 

Meiltä voitte vuokrata myös erilaisia talviurheiluvälineitä sekä fatbike pyöriä talven riemuihin!

Huvilan jälkeen olevasta linkistä pääset suoraan verkkokauppaan :

Villa Hyppykallio http://laatulomat.fi/fi/villa-hyppykallio/

Villa Huvikalliola http://laatulomat.fi/fi/villa-huvikalliola/

Villa Kukka http://laatulomat.fi/fi/villa-kukka/

Villa Maaria http://laatulomat.fi/fi/villa-maaria/

Villa Muu http://laatulomat.fi/fi/villa-muu/

Villa Kupsala http://laatulomat.fi/fi/villa-kupsala/

Huviloiden hintaan kuuluu loppusiivous veloituksetta.

Liinavaatteet ja pyyhkeet 10 euroa/henkilö (tai omat)

lemmikkimaksu 50 euroa/majoitus

Tarjoamme käyttöönne myös kodikasta huoneistomajoitusta hyvin varustelluissa huoneistoissa, joista jokaisessa on oma keittiö ja pesutilat + sauna. Huoneistojen  hintaa kuuluu liinavaatteet (pedattuna) sekä pyyhkeet ja loppusiivous.Lemmikit tervetuloa veloituksetta!

Pirtti  http://laatulomat.fi/fi/huoneisto-pirtti/

Tupa http://laatulomat.fi/fi/huoneisto-tupa/

Kontu http://laatulomat.fi/fi/kontu/

Koto http://laatulomat.fi/fi/koto/

Tervetuloa LaatuLomailemaan!

Varaa tästä Takaisin

Osoite
Kaskiinharjuntie, 119, 51980 Juva

Puhelin
0400357149

Sähköposti
laatulomat@gmail.com

Verkkosivusto
http://laatulomat.fi

Hinta
huvila alkaen 350 euroa/vkl,huoneisto alkaen 75 euroa/yö
Voimassa 30.03.2021 saakka