Suoraan sisältöön
Osta
elämys

Tervetuloa talvilomalle LaatuLomille Juvalle!

Tervetuloa talvilomailemaan LaatuLomille Etelä-Savoon,meillä on 6 hyvinvarusteltua huvilaa Juvalla ja Sulkavalla 

Meillä voit lomailla turvallisesti , käytössämme on kontaktiton sisäänkirjautuminen .

Etätyöskentely sujuu vaivattomasti Wi-Fi yhteyden avulla .

Vuokraamme lumikenkiä , Fatbike pyöriä ja joitakin murtomaahiihtopaketteja .

Laskettelukeskus Hasamäki Skiresort 15 minuutin ajomatkan päässä , Laatulomien asiakkaille alennus hissilipusta.

Hiihtoladut Kaskiin kylällä noin 5 km huviloilta.

Vuokrahintamme sisältää loppusiivouksen .

www.LaatuLomat.fi

Huvilan jälkeen olevasta linkistä pääset suoraan verkkokauppaan :

Villa Hyppykallio http://laatulomat.fi/fi/villa-hyppykallio/

Villa Huvikalliola http://laatulomat.fi/fi/villa-huvikalliola/

Villa Kukka http://laatulomat.fi/fi/villa-kukka/

Villa Maaria http://laatulomat.fi/fi/villa-maaria/

Villa Muu http://laatulomat.fi/fi/villa-muu/

Villa Kupsala http://laatulomat.fi/fi/villa-kupsala/

Huviloiden hintaan kuuluu loppusiivous veloituksetta.

Liinavaatteet ja pyyhkeet 12 euroa/henkilö (tai omat)

lemmikkimaksu 120-180 euroa/majoitus,riippuen majoituksen koosta.

Tervetuloa LaatuLomailemaan!

Katso lisää Takaisin

Osoite
Kaskiinharjuntie, 119, 51980 Juva

Puhelin
0400357149

Sähköposti
laatulomat@gmail.com

Verkkosivusto
http://laatulomat.fi

Hinta
huvila alkaen 320 euroa/vkl
Voimassa 30.03.2022 saakka