Tervetuloa talvilomalle LaatuLomille Juvalle!


Tarjous:

huvila alkaen 300 euroa/vkl,huoneisto alkaen 75 euroa/yö

Voimassa 30.03.2020 saakka

Varaa tästä

Yhteystiedot:

Kaskiinharjuntie, 119, 51980 Juva
0400357149
@
laatulomat@gmail.com
Katso www-sivut

LaatuLomat  Juvalla tarjoaa 6  hyvin varustettua huvilaa käyttöönne ympäri vuoden.

Talvitarjouksena verkkokaupasta varaajille 10% alennus koodilla MATKA2020 ( alennuskoodi voimassa 20.1.2020 asti)

Huoneistoja voi vuokrata myös yhdeksi yöksi. 

Meiltä voitte vuokrata myös erilaisia talviurheiluvälineitä sekä fatbike pyöriä talven riemuihin!

Lähin laskettelukeskus  Hasamäkivain 15 minuutin ajomatkan päässä!

Huvilan jälkeen olevasta linkistä pääset suoraan verkkokauppaan :

Villa Hyppykallio http://laatulomat.fi/fi/villa-hyppykallio/

Villa Huvikalliola http://laatulomat.fi/fi/villa-huvikalliola/

Villa Kukka http://laatulomat.fi/fi/villa-kukka/

Villa Maaria http://laatulomat.fi/fi/villa-maaria/

Villa Muu http://laatulomat.fi/fi/villa-muu/

Villa Kupsala http://laatulomat.fi/fi/villa-kupsala/

Tarjoamme käyttöönne myös kodikasta huoneistomajoitusta hyvin varustelluissa huoneistoissa, joista jokaisessa on oma keittiö ja pesutilat + sauna.

Pirtti  http://laatulomat.fi/fi/huoneisto-pirtti/

Tupa http://laatulomat.fi/fi/huoneisto-tupa/

Kontu http://laatulomat.fi/fi/kontu/

Koto http://laatulomat.fi/fi/koto/

Tervetuloa LaatuLomailemaan!